Cookies Must Die Online

5709 visninger

Om Cookies Must Die Online

Cookies Must Die Online er listet i kategorien Færdighed for spillere, der ønsker hurtig browserbaseret underholdning.

Almindelige temaer omfatter Physics, Platformer, Runner.

Udgivet af GameDistribution. Krediteret forfatter: kiz10.com. Tilføjet til siden den juni 7, 2026.

Have fun with this excellent adventure game and a lot of action Cookies Must Die Online is an online game help the brave Jack to destroy the evil mutant cookies that have taken over the city! Crush your enemies, survive attacks, defeat big bosses with your smart moves and skills!! Jack is a super secret agent with special powers implanted in his body by government scientists! He Takes the best weapon and jumps into the battlefield! An intense and exciting war begins. Deadly jellies, angry cookies, menacing chocolates and many more sweet but dangerous characters are waiting for you here!

Beskrivelse

Have fun with this excellent adventure game and a lot of action Cookies Must Die Online is an online game help the brave Jack to destroy the evil mutant cookies that have taken over the city! Crush your enemies, survive attacks, defeat big bosses with your smart moves and skills!! Jack is a super secret agent with special powers implanted in his body by government scientists! He Takes the best weapon and jumps into the battlefield! An intense and exciting war begins. Deadly jellies, angry cookies, menacing chocolates and many more sweet but dangerous characters are waiting for you here!

Instruktioner

PC controls:
Use the mouse to aim and push the character to destroy the cookies.
Mobile and tablet controls:
Touch the screen to aim and boost the character to destroy the cookies.

Kontroller

Instruktionerne ovenfor er tilgængelige, hvis du vil se de præcise kontroller eller gameplay-noter, før du starter.

Dette spil kører direkte i browseren på denne side, så der er ikke noget separat downloadtrin.

Det er beregnet til browserafspilning og kan fungere på både desktop og mobil afhængigt af spillet.

Spillets oprindelige ramme er 800 x 600, hvilket kan hjælpe, når du vælger fuldskærm eller liggende visning.

Derfor kan spillere lide det

Cookies Must Die Online samler elementer som physics, platformer, runner, hvilket gør det lettere at forstå tempoet og stilen, før du trykker play.

Hvis du normalt ser på færdighed-spil og vil have noget, der åbner hurtigt i browseren, giver denne side dig spillet, relaterede titler og community-feedback samlet ét sted.

FAQ

Hvilken type spil er Cookies Must Die Online?

Cookies Must Die Online er listet som et Færdighed-spil og er også forbundet med tags som Physics, Platformer, Runner.

Kan jeg spille Cookies Must Die Online uden at downloade noget?

Ja. Spillet er indlejret på denne side og er beregnet til at blive spillet direkte i browseren.

Virker Cookies Must Die Online på mobil?

Dette spil er markeret som mobilkompatibelt og kan også spilles i desktopbrowsere.

Hvem har lavet eller udgivet Cookies Must Die Online?

Udgiver: GameDistribution. Forfatter: kiz10.com.

Er Cookies Must Die Online populært blandt spillere?

Stemmetal er endnu ikke tilgængelige, men du kan stadig tjekke visninger, kommentarer og relaterede spil for mere kontekst.

Oprettet den

juni 7, 2026 • for 1 måned siden

Forfatter

kiz10.com

Udgiver

Udgivet af GameDistribution.

Besøg udgiverens hjemmeside

Kommentarer

Vær den første til at kommentere!