Sinal Game

5989 visninger

Om Sinal Game

Sinal Game er listet i kategorien Casual for spillere, der ønsker hurtig browserbaseret underholdning.

Almindelige temaer omfatter Math, Quiz, Speed.

Udgivet af GameDistribution. Krediteret forfatter: trezegames. Tilføjet til siden den juni 7, 2026.

Get ready to become a math ninja 🧮! In Sinal Game, you'll race against the clock ⏱️ to solve equations by picking the right operator (+, -, ×, ÷). Each correct answer rockets your score up by 2 points, but a wrong guess? Ouch—lose 1 point! Can you outsmart the numbers and hit the high score before time runs out? Perfect for quick-thinking math fans who love a challenge. Test your skills and see if you've got what it takes to be the ultimate equation solver! 🚀

Beskrivelse

Get ready to become a math ninja 🧮! In Sinal Game, you'll race against the clock ⏱️ to solve equations by picking the right operator (+, -, ×, ÷). Each correct answer rockets your score up by 2 points, but a wrong guess? Ouch—lose 1 point! Can you outsmart the numbers and hit the high score before time runs out? Perfect for quick-thinking math fans who love a challenge. Test your skills and see if you've got what it takes to be the ultimate equation solver! 🚀

Instruktioner

Mouse or touch to select the operators.

Kontroller

Instruktionerne ovenfor er tilgængelige, hvis du vil se de præcise kontroller eller gameplay-noter, før du starter.

Dette spil kører direkte i browseren på denne side, så der er ikke noget separat downloadtrin.

Det er beregnet til browserafspilning og kan fungere på både desktop og mobil afhængigt af spillet.

Spillets oprindelige ramme er 854 x 480, hvilket kan hjælpe, når du vælger fuldskærm eller liggende visning.

Derfor kan spillere lide det

Sinal Game samler elementer som math, quiz, speed, hvilket gør det lettere at forstå tempoet og stilen, før du trykker play.

Hvis du normalt ser på casual-spil og vil have noget, der åbner hurtigt i browseren, giver denne side dig spillet, relaterede titler og community-feedback samlet ét sted.

FAQ

Hvilken type spil er Sinal Game?

Sinal Game er listet som et Casual-spil og er også forbundet med tags som Math, Quiz, Speed.

Kan jeg spille Sinal Game uden at downloade noget?

Ja. Spillet er indlejret på denne side og er beregnet til at blive spillet direkte i browseren.

Virker Sinal Game på mobil?

Dette spil er markeret som mobilkompatibelt og kan også spilles i desktopbrowsere.

Hvem har lavet eller udgivet Sinal Game?

Udgiver: GameDistribution. Forfatter: trezegames.

Er Sinal Game populært blandt spillere?

Stemmetal er endnu ikke tilgængelige, men du kan stadig tjekke visninger, kommentarer og relaterede spil for mere kontekst.

Oprettet den

juni 7, 2026 • for 3 uger siden

Forfatter

trezegames

Udgiver

Udgivet af GameDistribution.

Besøg udgiverens hjemmeside

Kommentarer

Vær den første til at kommentere!