Burnout Crazy Drift
5707 pregleda
Opis
Might it be said that you are prepared for a drift game that will give you a test? In this burnout crazy game feel your wheels slide across the frozen ground, utilize your response speed and driving experience to recapture control of your vehicle
Upute
Use arrow keys to drive, SPACE for break, and SHIFT for nitro.
Česta pitanja
Kakva je igra Burnout Crazy Drift?
Burnout Crazy Drift je naveden kao Utrke igra a također je povezan s oznakama poput Car, Drift, Track.
Mogu li igrati Burnout Crazy Drift bez preuzimanja?
Da. Igra je ugrađena na ovu stranicu i namijenjena je igranju izravno u pregledniku.
Radi li Burnout Crazy Drift na mobitelu?
Ova igra je označena kao kompatibilna s mobitelom i može se igrati i u desktop preglednicima.
Tko je napravio ili objavio Burnout Crazy Drift?
Izdavač: GameDistribution. Autor: Vitalitygames.com.
Je li Burnout Crazy Drift popularna među igračima?
Ukupni glasovi još nisu dostupni, ali možeš pogledati broj pregleda, komentare i povezane igre za bolji dojam.
Izdavač
Nedavno igrano
Pogledaj višePovezane igre
Pogledaj višeOve igre povezane su s Burnout Crazy Drift kroz istu kategoriju ili kroz slične oznake poput car, drift, track, pa mogu biti dobar sljedeći izbor ako želiš više istog stila.
Komentari
Budi prvi koji će komentirati!