Doctor Pets
3 vizualizări
Despre Doctor Pets
Doctor Pets este listat în categoria Familie pentru jucătorii care vor să joace rapid direct în browser.
Temele frecvente includ Animal, Daily, Doctor.
Publicat de GameDistribution. Autor creditat: TrendyGames. Adăugat pe site la data de iulie 29, 2026.
Hurry up, Doc! You need to help the little baby cats in your hospital. You feel like a real vet and you have so much fun because Little Cat Doctor is so addictive! In the beginning of the game, choose your equipment and take your first cute patient immediately, then try to cure her as quickly as you can because you don't want to make them suffer.
Descriere
Hurry up, Doc! You need to help the little baby cats in your hospital. You feel like a real vet and you have so much fun because Little Cat Doctor is so addictive! In the beginning of the game, choose your equipment and take your first cute patient immediately, then try to cure her as quickly as you can because you don't want to make them suffer.
Instrucțiuni
Game played with MOUSE.
Controale
Instrucțiunile sunt disponibile mai sus dacă vrei să vezi controalele exacte sau notele de gameplay înainte să începi.
Acest joc rulează direct în browser pe această pagină, deci nu este nevoie de descărcare separată.
Este gândit pentru joc în browser și poate funcționa atât pe desktop, cât și pe mobil, în funcție de joc.
Dimensiunea nativă a ferestrei jocului este 800 x 450, ceea ce te poate ajuta când alegi ecran complet sau modul peisaj.
De ce le-ar putea plăcea jucătorilor
Doctor Pets reunește elemente precum animal, daily, doctor, ceea ce face mai ușor să înțelegi ritmul și stilul jocului înainte să apeși play.
Dacă de obicei răsfoiești jocuri din categoria familie și vrei ceva care se deschide rapid în browser, această pagină îți oferă jocul, titluri similare și feedback-ul comunității într-un singur loc.
Întrebări frecvente
Ce fel de joc este Doctor Pets?
Doctor Pets este listat ca joc din categoria Familie și este asociat și cu taguri precum Animal, Daily, Doctor.
Pot juca Doctor Pets fără să descarc nimic?
Da. Jocul este integrat în această pagină și este conceput pentru a fi jucat direct în browser.
Funcționează Doctor Pets pe mobil?
Acest joc este marcat ca fiind compatibil cu mobilul și poate fi jucat și în browsere desktop.
Cine a creat sau publicat Doctor Pets?
Editor: GameDistribution. Autor: TrendyGames.
Este Doctor Pets popular printre jucători?
Totalurile voturilor nu sunt încă disponibile, dar poți verifica în continuare numărul de vizualizări, comentariile și jocurile similare pentru mai mult context.
Creat la
iulie 29, 2026 • 15 ore în urmă
Autor
TrendyGames
Editor
Publicat de GameDistribution.
Jucate recent
Vezi mai multJocuri similare
Vezi mai multAceste jocuri sunt conectate la Doctor Pets prin aceeași categorie sau prin taguri comune precum animal, daily, doctor, ceea ce le face o alegere bună dacă vrei mai mult din același stil.
Comentarii
Fii primul care comentează!