Slot Car Racing
5 zobrazení
Popis
Slot Car Racing is a HTML5 Racing game.Are you ready to revive the best days of your childhood?Play solo choosing between "Quick Race" or "Challenge" mode across 4 degrees of difficulty.Or challenge a friend in 8 tracks of increasing difficulty!
Pokyny
Click you controller car to accelearate your slot car!
FAQ
Aký typ hry je Slot Car Racing?
Slot Car Racing je uvedené ako hra z kategórie Preteky a zároveň je spojené aj s tagmi ako Car, Co Op, Retro.
Môžem hrať Slot Car Racing bez sťahovania?
Áno. Hra je vložená priamo na tejto stránke a je určená na hranie v prehliadači.
Funguje Slot Car Racing na mobile?
Táto hra je označená ako kompatibilná s mobilmi a dá sa hrať aj v desktopových prehliadačoch.
Kto vytvoril alebo vydal Slot Car Racing?
Vydavateľ: GameDistribution. Autor: Code This Lab srl.
Je Slot Car Racing medzi hráčmi populárne?
Súhrny hlasov zatiaľ nie sú dostupné, ale stále si môžeš pozrieť počet zobrazení, komentáre a súvisiace hry pre viac kontextu.
Vydavateľ
Podobné hry
Zobraziť viacTieto hry sú prepojené s Slot Car Racing cez rovnakú kategóriu alebo cez prekrývajúce sa tagy ako car, co op, retro, čo z nich robí užitočný ďalší krok, ak chceš viac z rovnakého štýlu.
Komentáre
Buďte prvý, kto okomentuje!