Fitness Workout XL
6000 visningar
Beskrivning
Get ready to sweat and score big in Fitness Workout XL! 🎮 It's a free online game where you'll have a blast helping your friends become fitness pros! You're the ultimate coach for two eager buddies who want to get fit. Guide them through fun exercises like squats, push-ups, and more – no boring routines here! Complete all the levels and earn cool badges for your fitness journey! Race against the clock to complete each workout challenge, dodge the couch potato trap, and watch them level up their strength. It's a fun, action-packed adventure where every workout brings you closer to victory! You'll need quick reflexes and a positive attitude to keep them on track! Join the party and make fitness feel like playtime! No sweat is wasted! Let's get moving and make those gains! 💪
Vanliga frågor
Vad är Fitness Workout XL för typ av spel?
Fitness Workout XL är listat som ett Sport-spel och är också kopplat till taggar som Fitness, Workout, Gym.
Kan jag spela Fitness Workout XL utan att ladda ner något?
Ja. Spelet är inbäddat på den här sidan och är tänkt att spelas direkt i din webbläsare.
Fungerar Fitness Workout XL på mobil?
Det här spelet är markerat som mobilkompatibelt och kan också spelas i datorwebbläsare.
Vem skapade eller gav ut Fitness Workout XL?
Utgivare: GameDistribution. Skapare: Agame.
Är Fitness Workout XL populärt bland spelare?
Röstsiffror är inte tillgängliga än, men du kan fortfarande kontrollera visningar, kommentarer och relaterade spel för mer sammanhang.
Utgivare
Relaterade spel
Visa merDessa spel är kopplade till Fitness Workout XL genom samma kategori eller överlappande taggar som fitness, workout, gym, vilket gör dem till ett bra nästa steg om du vill ha mer av samma stil.
Kommentarer
Bli först med att kommentera!