Bouncing Chick

11 pregleda

Opis

In Bouncing Chick you have to reach your nest as fast as you can, avoiding obstacles and hazards. Go to the top of the level and try to beat your record! There are 24 levels to beat, so what are you waiting for? Start your climbing to the top!

Uputstva

Touch the screen to jump

Česta pitanja

Kakva je igra Bouncing Chick?

Bouncing Chick je naveden kao Veština igra a takođe je povezan sa oznakama kao što su 1Player, Bounce, Jumping, Pixel.

Mogu li da igram Bouncing Chick bez preuzimanja?

Da. Igra je ugrađena na ovu stranicu i namenjena je igranju direktno u pregledaču.

Da li Bouncing Chick radi na mobilnom telefonu?

Ova igra je označena kao kompatibilna sa mobilnim uređajima i može se igrati i u desktop pregledačima.

Ko je napravio ili objavio Bouncing Chick?

Izdavač: GameDistribution. Autor: Catom Games.

Da li je Bouncing Chick popularna među igračima?

Ukupni glasovi još nisu dostupni, ali možeš da pogledaš broj pregleda, komentare i povezane igre za bolji utisak.

Komentari

Budi prvi koji će komentarisati!